VIII Seminarium Integracyjne Kół Naukowych Pionu Górniczego

Krynica, 17-19 stycznia 2009r.

17 stycznia 2009 czwórka studentów z Koła Naukowego Geodetów: Dominik Raczek, Aleksandra Szabat, Agata Wojdon i Aleksandra Wróbel, zdobyła pierwsze miejsce podczas tegorocznych zmagań naukowych w Krynicy. Zwycięski referat POMIAR PIONOWOŚCI I PROSTOLINIOWOŚCI OSI PIONOWEJ KRZYŻA NA GIEWONCIE podczas Studenckiej Sesji Laureatów uzyskał miano najlepszej prezentacji.

Zdobywcy pierwszych trzech nagrodzonych miejsc oraz wyróżnione przez jury trzy referaty będą reprezentowały Pion Górniczy w zmaganiach z Pionem Hutniczym w majowej sesji naukowej zorganizowanej z okazji jubileuszu 90-lecia AGH.

Wszyscy uczestnicy naukowych zmagań obdarowani zostali upominkami ufundowanymi przez Fundację dla AGH oraz portal www.teberia.pl.

Laureaci seminarium mają możliwość opublikowania swoich referatów w kolejnym zeszycie specjalnym Uczelnianych Wydawnictw Naukowo-Dydaktycznych AGH. Na ręce zwycięzców składamy serdeczne gratulacje !

Więcej informacji pod adresem: http://www.teberia.pl/news.php?id=9391