Kraków, 2-15 maja 2010r.

Na krakowskim rynku już po raz jedenasty powstało namiotowe miasteczko prezentujące krakowskie publiczne szkoły wyższe, przy współudziale instytucji naukowych i jednostek konsularnych. Ta tętniąca życiem kuźnia wiedzy miała pobudzić zainteresowanie mieszkańców. Liczne doświadczenia, interaktywne pokazy, a także prezentacja dorobku naukowego uczelni z pewnością przyczyniła się do promocji nauki. Motto tegorocznej edycji Festiwalu to: „Technologia–Sztuka–Życie”

Sporą atrakcją Festiwalu okazało się stanowisko wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska AGH, które cieszyło się sporą popularnością wśród odwiedzających. Stanowisko prezentowało zarówno dorobek naukowy Wydziału, jak również Koła Naukowego Geodetów.

Za czynny udział w przygotowaniach do Festiwalu Nauki w Krakowie i ochoczą pomoc podziękowania przekazuję członkom Studenckiego Koła Naukowego Geodetów.

Więcej informacji na oficjalnej stronie obchodów:

Mirosław Marciniak

Sekretarz KNG