Spotkanie Ogólnopolskiego Klubu Studentów Geodezji

Warszawa, 10 – 11 grudnia 2010r.

W dniach 9-11 grudnia 2010 roku na Wydziale Inżynierii Lądowej i Geodezji Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie odbyło się ogólnopolskie spotkanie studentów geodezji, którego organizatorem było Koło Naukowe Studentów GeoPixel. Spotkanie miało na celu debatę poświęconą przedsięwzięciu wspólnych inicjatyw pod przewodnictwem Ogólnopolskiego Klubu Studentów Geodezji. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele wszystkich uczelni geodezyjnych należących do Klubu.

Ogólnopolskie spotkanie studentów geodezji uroczyście otworzył prezes OKSG Grzegorz Nykiel, który w słowach wstępu przypomniał o głównych założeniach Studenckiego Klubu. Swoją obecnością spotkanie uświetnił również opiekun KNS GeoPixel mgr inż. Dorota Latos. W czasie spotkania nastąpiła prezentacja poszczególnych kół naukowych zgłaszających propozycje wspólnych inicjatyw oraz projektów naukowo-badawczych.

Udział członków KNG AGH w spotkaniu OKSG nie mogło by się odbyć bez pomocy i dofinansowania ze strony małopolskiego oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich z Panią Prezes Elżbieta Biel na czele na której ręce składamy serdeczne podziękowanie.

Mirosław Marciniak

Sekretarz KNG