Global Management Challange

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w 17. polskiej edycji konkursu Global Management Challange!

Oto jak zachęcają do konkursu sami organizatorzy:

Lubisz spędzać czas z przyjaciółmi, a jednocześnie uwielbiasz się rozwijać i podejmować nowe wyzwania?
Jesteś przedsiębiorczy i ambitny, ale brakuje Ci odwagi na założenie własnego biznesu?
Wszystko to możesz połączyć i wziąć udział w międzynarodowym konkursie GMC. Planujecie, opracowujecie strategie, inwestujecie w produkty i usługi.. i wiele więcej! Celem symulacji jest zdobycie jak najwyższego wyniku inwestycyjnego – co pozwoli stworzyć prężnie rozwijającą się firmę! Kilkuosobowe drużyny (3-5 studentów) wcielają się w role zarządów firm i rywalizują ze sobą na wirtualnym rynku.

W GMC liczy się współpraca, w każdym etapie rosną emocje i wzrasta motywacja! Nabywacie praktycznego doświadczenia budowania strategii, dodatkowe umiejętności z zarządzania
i interesujący wpis w CV 😉

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.gmcpoland.pl, a także na www.facebook.com/events/1080323128753901/