Zapowiedź 58 Konferencji Kół Naukowych Pionu Górniczego

Serdecznie zapraszamy na 58. Konferencję Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego, która odbywa się 7 grudnia br. na znacznej części wydziałów Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie .

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tradycyjnie udało się utworzyć Sekcję Geodezji, którą będzie reprezentowało w sumie dziesięć referatów. Osiem spośród nich wygłoszonych zostanie przez członków naszego Koła, a pozostałe dwa przez zagranicznych Gości z Rosji.
Z doświadczenia byłych prelegentów, możemy śmiało poświadczyć, że  Barbórka stanowi idealną możliwość zaprezentowania swoich naukowych dokonań, a także praktykę w przemawianiu przed dużym gronem odbiorców oraz merytorycznym jury, dlatego sama  możliwość udziału stanowi cenne doświadczenie.
Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!