Facebook


Cieszymy się, że chwilę po poprzednim poście, znów możemy pochwalić się osiągnięciami członków naszego Koła. Szymon Stelmach wraz z Robertem Rudnickim zostali laureatami w Konkursie o Nagrodę Ministra Infrastruktury za prace dyplomowe, rozprawy doktorskie i habilitacyjne oraz publikacje w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa, ze swoją pracą inżynierską „Zintegrowana wizualizacja przestrzenna Wzgórza Wawel i Smoczej Jamy w oparciu o dane archiwalne i pomiary skaningowe”. Dane pomiarowe użyte w pracy chłopaków zostały zdobyte wspólnymi siłami przez członków Dahlty.

Nagrodę i gratulacje odebrali dzisiaj, podczas uroczystego otwarcia Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2018 w Poznaniu.

Szymonowi i Robertowi życzymy dalszych sukcesów na drodze geodezyjnej kariery, a sobie, abyśmy mogli wychwalać Was jeszcze częściej.
Motywujące? Mamy nadzieję!

#Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska AGH
... See MoreSee Less

3 weeks ago  ·  

Zobacz na facebooku

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że w Konkursie Prac Dyplomowych organizowanym przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich, nasze koleżanki Paulina Cierpich oraz Justyna Ruchała zajęły III miejsce ze swoją pracą inżynierską „Analiza porównawcza Numerycznych Modeli Terenu oraz dokładności ortofotomapy na przykładzie otuliny Poleskiego Parku Narodowego”. Wyniki ich opracowania po raz kolejny zostały docenione, z czego jesteśmy bardzo dumni. Jak wiemy, dużo osób zaangażowało się w grant, którego efektem jest wyżej wymieniona praca, tym bardziej cieszy nas, że wykonane opracowanie zostało zauważone również poza murami naszej uczelni.
Ponadto, na najwyższym stopniu podium, w kategorii prac magisterskich, stanął Członek Honorowy naszego Koła, Radoslaw Zajdel, z tematem „Opracowanie serwisu internetowego do wizualizacji rezultatów walidacji orbit satelitów multi-GNSS z wykorzystaniem danych SLR”.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy! Zostało nam tylko brać przykład 😊.
... See MoreSee Less

3 weeks ago  ·  

Zobacz na facebooku

Pomimo bardzo intensywnego czasu na uczelni, dzielna grupa 12 Dahltowiczów, postanowiła odpocząć od siedzenia z nosem w książce i aktywnie spędzić czas rywalizując ze sobą podczas rozgrywki w siatkówkę! Jak dobrze wiemy, nie samą nauką człowiek żyje, a ćwiczenia fizyczne poprawiają nie tylko kondycję ciała, ale też mózgu.

Ruch to zdrowie, jak widać po tych uśmiechach, to też radość, dlatego mamy nadzieję, że dołączycie do Sportowej Dahlty już przy najbliższej okazji!
... See MoreSee Less

4 weeks ago  ·  

Zobacz na facebooku

Mamy nadzieję, że już większość z Was już wie, że nasze koło zajęło 7. miejsce w Konkursie na Najlepsze Koło Naukowe AGH 2017, organizowanym przez Fundację dla AGH!
Wynik jest lepszy niż w poprzednim roku, ale liczymy na mobilizację, by w przyszłym roku stanąć na podium.

Dziękujemy za Wasz wkład w ten wynik i gratulacje dla wszystkich Dahltowiczów! ❤️
... See MoreSee Less

1 month ago  ·  

Zobacz na facebooku