Facebook


Cofamy się w czasie do 13.09. kiedy to uczestnicy Obozu Tatry 2017 ciężko pracowali w Wąwozie Kraków wykonując skaning laserowy ;) ... See MoreSee Less

4 days ago  ·  

Zobacz na facebooku

Pogoda nie rozpieszcza uczestników Obozu Tatry 2017, ale mimo wszystko nie tracą hartu ducha i wspierani przez dra inż. Rafała Kocierza zeskanowali wejście do Jaskini Mylnej. W tym miejscu należy podziękować wszystkim turystom, którzy wykazali wiele zrozumienia i nie zwiedzali jaskini w czasie pracy instrumentu :D ... See MoreSee Less

7 days ago  ·  

Zobacz na facebooku

Dahlta w San Francisco? A jakże!

Zaprzyjaźniony z naszym Kołem, coroczny opiekun obozów naukowych w Łebie - dr inż. Mikołaj Skulich przesyła wszystkim członkom i sympatykom Dahlty pozdrowienia ze swojej wyprawy po USA!

Panie Doktorze! Dziękujemy i życzymy niezapomnianych wrażeń!

#DAHLTAonTour #pozdrowieniazUSA #AGHonTour
... See MoreSee Less

7 days ago  ·  

Zobacz na facebooku

Wczoraj (9.09.2017) dziewięcioosobowa grupa Dahltowiczów przybyła do Zakopanego na kolejną odsłonę Obozu Tatry! Po aklimatyzacji śmiałkowie wykonali dziś wywiad terenowy w Wąwozie Kraków i Jaskini Mylnej :D Teraz czas na krótki odpoczynek, przybycie pozostałych obozowiczów i oczywiście opiekunów :) ... See MoreSee Less

1 week ago  ·  

Zobacz na facebooku

Niestety z opóźnieniem, ale mimo wszystko jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniach od 14 do 18 sierpnia br. odbył się jubileuszowy, bo już 25!!! Obóz naukowy w Łebie.
Niezmiennie od tylu lat poligonem badawczym KNG Dahlta jest największa polska wydma - Łącka Góra, która położona jest na terenie malowniczego Słowińskiego Parku Narodowego pomiędzy jeziorem Łebsko, a Morzem Bałtyckim.

Pod czujnym okiem dr. inż. Mikołaja Skulicha i mgr. inż. Michała Biernacika został wykonany pomiar tachimetryczny wydmy.

Dane tradycyjnie posłużą do opracowania mapy sytuacyjno -wysokościowej Łąckiej Góry, a ponadto w ramach opracowania uczestnicy sporządzą także przekroje poprzeczne.
... See MoreSee Less

2 weeks ago  ·  

Zobacz na facebooku