IV Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Geodezyjnych

Warszawa, 2-3 kwietnia 2009r.

W dniach 2 – 3 kwietnia b.r. na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Geodezji i Kartografii odbyła się IV Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Geodezyjnych organizowana w ramach Ogólnopolskiego Klubu Studentów Geodezji. Uczestnikami tegorocznej konferencji były:

• Politechnika Warszawska – organizatorzy
  • AGH, Kraków
  • Uniwersytet Rolniczy, Kraków
  • Uniwersytet Przyrodniczy, Wrocław
  • Wojskowa Akademia Techniczna, Warszawa
  • Uniwersytet Warmińsko – Mazurski, Olsztyn
  • Politechnika Śląska, Gliwice

Wśród 14 wygłoszonych referatów podczas dwudniowej sesji nasze Koło zaprezentowało dwa, z których jeden przedstawiający pomiary krzyża na Giewoncie zdobył wyróżnienie. Z przyjemnością również informuję, że na najbliższy rok 2009/2010 przewodnictwo w OKSG objęło KNG AGH, więc przed nami ciekawy i pracowity rok! :]

rezesem została Aleksandra Szabat, zastępcą – Adam Inglot ( GRATULUJEMY !!). W skład Zarządu wchodzi również jedna osoba z każdego koła z w/w kierunków geodezyjnych na poszczególnych uczelniach.

Następne spotkanie OKSG jest planowane podczas Geopiniku, 30 maja tego roku w Józefosławiu koło Warszawy.