Studencki Nobel 2011

Kraków, 23 maja 2011r.

W poniedziałek 23.05.2011 roku w auli Gmachu Głównym Akademii Górniczo – Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie odbyła się Gala Konkursowa „Studencki Nobel 2011” dla województwa małopolskiego i podkarpackiego.

Projekt „Studencki Nobel” odbywa się od 2009 roku z inicjatywy Niezależnego Zrzeszenia Studentów i ma na celu wyłonić najlepszego studenta Rzeczpospolitej Polski. Laureaci Studenckiego Nobla to osoby wszechstronne, wyróżniające się ponadprzeciętną wiedzą, działalnością naukową i społeczną. Jest nam niezmiernie miło poinformować iż w tegorocznej edycji Prezes Koła Naukowego Geodetów „Dahlta” inż. Mirosław Marciniak otrzymał wyróżnienie w Konkursie na Najlepszego Studenta RP „Studencki Nobel 2011”.

Wszystkim studentom wyłonionym w plebiscycie „Studencki Nobel 2011” gratulujemy i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów.

Agnieszka Brachucy