Geo Azymuty 2012 – Nominacje z KNG Dahlta

I Edycja studenckiego plebiscytu w dziedzinie geodezji i kartografii

Zarząd KNG Dahlta ma zaszczyt ogłosić listę kandydatów zgłoszonych do ogólnopolskiego studenckiego plebiscytu „Geo Azymuty 2012”.

Lista nominowanych przez nas kandydatów w poszczególnych kategoriach jest następująca:
       Geo Autorytet
Prof. dr hab. inż. Jan Gocał
       Geo Mentor
Dr hab. inż. Krystian Pyka Profesor AGH
       Geo Publikacja
Prof. dr hab. inż. Jan Gocał za książkę „Geodezja Inżynieryjno-Przemysłowa”
       Wydarzenie Geodezyjne
Firma ESRI za „GIS Day”
       Technologie Geodezyjne
Firma Softline za oprogramowanie C-Geo 2012

Celem plebiscytu jest wyłonienie przez studentów z całej polski najwybitniejszych ich zdaniem osobowości oraz dokonań w dziedzinie geodezji i kartografii. Już sama nominacja w plebiscycie świadczy więc o dużym uznaniu i jest sporym wyróżnieniem ze strony studentów. Nominowani do plebiscytu przez KNG Dahlta zostali wybrani demokratyczną większością głosów z pośród wielu kandydatur zgłoszonych przez Członków Koła.

I edycja plebiscytu „Geo Azymuty 2012” odbywa się w ramach działalności Ogólnopolskiego Klubu Studentów Geodezji tworzącego kapitułę plebiscytu oraz Koła Naukowego Geodetów Dahlta będącego jego organizatorem. Podsumowanie konkursu nastąpi podczas Uroczystej Gali z udziałem Nominowanych, która odbędzie się 20 kwietnia o godz. 17:00 w Auli Gmachu Głównego Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica przy Al. Mickiewicza 30 w Krakowie.

Dodatkowe informacje oraz regulamin plebiscytu: GEO AZYMUTY 2012

A także: JUBILEUSZ 60LAT KNG