KNG Dahlta rusza na IGSM do Stambułu

Już za 7 dni, siedmioosobowa grupa studentów WGGiIŚ należących do KNG Dahlta wyruszy na International Geodetic Student Meeting do Stambułu.

Przypomnijmy, że każdego roku inny kraj staje się światowym centrum geodezji dla studentów. Gospodarzami IGSM’14 są: Civil Engineering Faculty Geomatics Engineering Department, Istanbul Technical University. W przyszłą środę o godzinie 6:25 z Balic polecą samolotem: dwie Agnieszki, Kasia, Paulina, Krzysiek, Michał i Paweł. IGSM 2014 potrwa od 25.06. do 01.07. Podczas tych kilku dni studenci wygłoszą dwa referaty oraz zaprezentują swój dorobek naukowy związany ze skaningiem i fotogrametrią na posterze. Wyjazd ten nie byłby możliwy gdyby nie pomoc finansowa:

• Pani Prorektor Anny Siwik
  • Pionu Kół Górniczych
  • Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska
  • Stowarzyszenia Naukowego im. Stanisława Staszica
  • Fundacji dla AGH
  • Firmy MGGP S.A. (Tarnów)
  • Firmy InvestGIS Sp. z o. o. (Kraków)

Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy 🙂

Agnieszka Brachucy