IX Seminarium Integracyjne Kół Naukowych Pionu Górniczego AGH

Krynica, 14-16 stycznia 2011r.

Geodezja w czołówce AGH!

W dniach 14-16 stycznia 2011 w Krynicy odbyło się Seminarium Integracyjne Kół Naukowych Pionu Górniczego Akademii Górniczo-Hutniczej. W wyjeździe uczestniczyło 42 studentów – laureatów LI Studenckiej Sesji Naukowej z 15 Studenckich Kół Naukowych AGH. Koło Naukowe Geodetów reprezentowali: Mirosław Marciniak, Jakub Słopnicki, Szczepan Moskała, Monika Jarosz, Agata Kiełb, Paulina Mól.

Seminarium „Krynica 2011” powiązane było z konkursem na najlepszy referat naukowy w ramach Sesji Laureatów LI Studenckiej Sesji Pionu Górniczego AGH. Decyzją jury pod przewodnictwem dr inż. Mieczysława Ślusarza laureatem II miejsca został inż. Mirosław Marciniak z Koła Naukowego Geodetów. Jego referat na temat „Inwentaryzacji fotogrametrycznej i wirtualnej rekonstrukcji zabytkowych witraży” zyskał spore uznanie. Zwycięstwo to potwierdziło wysoki poziom oraz pomysłowość i aktywność studentów Geodezji, którzy już od kilku lat plasują się w gronie laureatów.

Wszyscy laureaci LI Studenckiej Sesji Naukowej Pionu Górniczego AGH mają możliwość opublikowania swoich referatów w specjalnym zeszycie Uczelnianych Wydawnictw Naukowo-Dydaktycznych AGH. Na ręce zwycięzców składamy serdeczne gratulacje! Wyjazd został zorganizowany dzięki władzom uczelni AGH, a szczególnie zaangażowaniu Opiekuna Kół Naukowych Pionu Górniczego dr inż. Mieczysława Ślósarza.

Mirosław Marciniak

Sekretarz KNG