Spotkanie noworoczne w SGP

Kraków, 13 stycznia 2011r.

Tradycyjne spotkanie noworoczne kierownictwa małopolskiego oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich z reprezentantami środowiska oraz członkami oddziału odbyło się 13 stycznia w Sali Teatralnej Klubu Garnizonowego w Krakowie. Prezes małopolskiego oddziału stowarzyszenia Pani Elżbieta Biel za największy ubiegłoroczny sukces uznała organizację majowego zjazdu sprawozdawczo-wyborczego SGP w Krakowie.

Spotkanie było okazją do włączenia do struktur SGP nowych członków, w tym aż 13 należących do Koła Naukowego Geodetów przy AGH. Wśród osób które otrzymały legitymację SGP oraz symboliczne odznaki znaleźli się: Banaszkiewicz Maciej, Dziadosz Aleksandra, Hanszke Magdalena, Jarosz Monika, Kiełb Agata, Krawczyk Barbara, Moskała Szczepan, Mól Paulina, Patro Dagmara, Słoboda Dominika, Słopnicki Jakub, Sysło Alina, Szymańska Magdalena. Studenci ci zasilą Klub Studentów AGH będący kołem małopolskiego oddziału SGP, którego prezesem jest obecnie Mirosław Marciniak.

Spotkaniu towarzyszył koncert kolęd w wykonaniu Chóru Parafii rzymsko-katolickiej pod wezwaniem Matki Bożej Pocieszenia. Organizatorom spotkania składamy podziękowania.

Mirosław Marciniak

Sekretarz KNG