Wigilia studentów geodezji z KNG AGH i KNG UR

Kraków, 16 grudnia 2010r.

W czwartek 16 grudnia odbyła się w Krakowie wspólna wigilia studentów z Koła Naukowego Geodetów Uniwersytetu Rolniczego i studentów z Koła Naukowego Geodetów Akademii Górniczo-Hutniczej. Wigilia odbyła się na Wydziale Inżynierii Środowiska i Geodezji UR.

Wśród gości obecni byli m.in. opiekun Koła Naukowego Geodetów UR dr inż. Zbigniew Siejka oraz dziekan Wydziału Inżynierii Środowiska i Geodezji Uniersytetu Rolniczego Prof. dr hab. inż Jan Pawełek. Gościnnie zaproszenie przyjął również opiekun Koła Naukowego Geodetów prof. dr hab. inż. Konrad Eckes. Po tradycyjnym podzieleniu się opłatkiem i złożeniu życzeń licznie zgromadzona brać studencka do późnej nocy, odśpiewywała te najbardziej znane oraz te mniej tradycyjne kolędy.

Mirosław Marciniak

Sekretarz KNG