Walne Zebranie KNG Dahlta

Sprawozdanie Prezesa inż. Mirosława Marciniaka

Jako prezes Koła Naukowego Geodetów Dahlta któremu mogłem przewodniczyć przez kilka ostatnich miesięcy roku akademickiego 2010/2011 pragnę podsumować to czego wspólne udało nam się dokonać. Było to m.in.:

• organizacja szkolenia w Bochni na temat „Geodezyjnej obsługi inwestycji drogowej – w praktyce”;
  • organizacja wystawy „Trzeci wymiar Krakowa” wspólnie z Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewuskiego w Krakowie;
  • uczestnictwo w International Geodetic Students meeting w New Castle w Wiwlkiej Brytanii;
  • uczestnictwo i pomoc w organizacji XVII Międzynarodowych Polsko-Czesko-Słowackich Dni Geodezji.

Przed nami jeszcze:

• uczestnictwo i pomoc w organizacji 7th International Symposium on Mobile Mapping Technology;
  • Pokaz nowoczesnego sprzętu geodezyjnego w ramach Leica Tour specjalne wydanie dla studentów z KNG Dahlta
  • wyprawa naukowo-badawcza do Łeba 2011 oraz Tatry 2011

Wszystko to sprawia że Koło Naukowe Geodetów Dahlta jest dziś jedną z najaktywniejszych organizacji studenckich na AGH. Nasze wspólne dokonania, które odbiły się medialnym echem są tego najlepszym przykładem. Nie było by jednak tego wszystkiego gdyby nie wkład i poświęcenie członków KNG Dahlta. Na szczególne podziękowania zasługują członkowie zarządu, oraz osoby zaangażowane w organizację obozów naukowo-badawczych. Mam nadzieję, że w przyszłości wszystkie te działania znajdą swoich kontynuatorów.

Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego sukcesu a nowemu zarządowi życzę zapału do pracy.

Prezes KNG Dahlta
Mirosław Marciniak

Podczas Walnego zebrania wszystkich członków KNG "Dahlta", które odbyło się 7 czerwca 2011 roku został podsumowany rok akademicki 2010/2011. Prezes KNG inż. Mirosław Marciniak w sposób szczególny podziękował:

• Jakubowi Słopnickiemu za pełnienie funkcji Zastępcy Prezesa KNG „Dahlta” w roku akademickim 2010-2011.
  • Dominice Słobodzie za pełnienie funkcji Skarbnika KNG „Dahlta” w roku akademickim 2010-2011.
  • Łukaszowi Czarneckiemu za pełnienie funkcji Sekretarza KNG „Dahlta” w roku akademickim 2010-2011. Administrator strony internetowej KNG „Dahlta”. Moderator profilu KNG „Dahlta” na Facebooku.
  • Adamowi Inglotowi jako twórcy i koordynatorowi projektu naukowego GEOPORTAL AGH. Inicjator współpracy naukowej z MGGP oraz MGGP Aero. Moderator profilu KNG „Dahlta” na Facebooku.
  • Szczepanowi Moskała jako koordynatorowi współpracy naukowej z Instytutem Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
  • Monice Jarosz jako twórcy i koordynatorowi projektu naukowego OSUWISKA KŁODNE. Koordynator obozu naukowego ŁEBA 2011.
  • Agacie Kiełb jako twórcy i koordynatorowi projektu naukowego OSUWISKA KŁODNE. Koordynator obozu naukowego ŁEBA 2011.
  • Aleksandrze Ćwikle jako twórca i koordynatorowi obozu naukowego TATRY 2011.
  • Aleksandrze Dziadosz jako twórca i koordynatorowi obozu naukowego TATRY 2011.
  • Pawłowi Pałka jako twórca i administratorowi strony internetowej Ogólnopolskiego Klubu Studentów Geodezji. Moderator profilu KNG Dahlta na Facebooku.

Do podziękowań dołączone zostały okolicznościowe dyplomy i upominki.

W wyniku głosowania tajnego większością głosów został wybrany nowy zarząd na rok akademicki 2011/2012. W skład zarządu wchodzą:

• Prezes: Szczepan Moskała
  • Zastępca: Mirosław Marciniak
  • Skarbnik: Agata Kiełb
  • Sekretarz: Łukasz Czarnecki

Gratulujemy i życzymy sukcesów.