Spotkanie wigilijne Koła Naukowego Geodetów Uniwersytetu Rolniczego oraz Koła Naukowego Geodetow Dahlta AGH

Dnia 14 grudnia 2011 roku w Budynku Jubileuszowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie odbyło się spotkanie wigilijne KNG UR i KNG "Dahlta".

Przy wspólnym stole suto zastawionym przysmakami i słodkościami Brać Studencką zaszczycili swoją obecnością prof. dr hab. inż. Jan Pawełek, dziekan Wydziału Inzynierii Środowiska i Geodezji UR, prof. dr hab. inż. Krzysztof Gawroński, Prodziekan Wydziału ds. Studentów Kierunku Geodezja i Kartografia oraz Gospodarka Przestrzenna oraz opiekunowie Kół prof. dr hab. inż. Konrad Eckes oraz dr inż. Zbigniew Siejka, a także mgr inż. Aleksandra Szabat-Pręcikowska, była prezes KNG "Dahlta". Spotkanie przebiegło we wspaniałej, radosnej, niemal rodzinnej atmosferze. Do późna przy al. Mickiewicza słychac było śmiechy i kolendowanie. Na spotkanie przybył nawet sam Święty Mikołaj, który w swoim worku znalazł coś dla gości, ale miał tam też kilka rózg! Nie zabrakło też łamania się opłatkiem i składania świątecznych życzeń.