Koło Naukowe Geodetów Dahlta „na plus”

Geodeta<br>geoforum.pl

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w najnowszym styczniowym numerze czasopisma geoinformacyjnego „Geodeta” w rankingu podsumowującym ubiegły rok kalendarzowy zostaliśmy wyróżnieni „na plus”. Cieszymy się, że nasza studencka aktywność i wkład w rozwój branży geodezyjnej jest dostrzegany oraz pozytywnie doceniany.

„Ranking Geodety – Plusy i minusy 2011”

„W tradycyjnym już podsumowaniu najważniejszych geodezyjnych wydarzeń geodezyjnych mijającego roku redakcja Geodety postawiła 16 plusów, 10 minusów i 3 znaki zapytania. W nowy rok wchodzimy z umiarkowanym optymizmem.

„Koła i stowarzyszenia studentów geodezji (szczególnie Geoida z PW oraz Dahlta i KNGK z AGH) wykazują coraz większą pomysłowość i aktywność. Tak trzymać i nie spocznijcie na laurach!”

Opracowanie przygotował Redaktor Jerzy Królikowski
Magazyn Geoinformacyjny Geodeta, styczeń 2012, Nr 1 (200), str. 12-13