Walne Zebranie, zmiana Prezesa KNG Dahlta

Sprawozdanie Prezesa Adama Inglota

Jako odchodzący Prezes koła naukowego chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy się złożyli na nasz sukces. Przez te półtora roku wiele udało nam się dokonać:

• Odrodzenie maila kng@agh.edu.pl
  • Potrojenie czynnej liczby członków
  • Stworzenie dwóch ogólnopolskich spotkań w tym "V Ogólnoposkiej Konferencji Kół Naukowych Studentów Geodezji" w ramach prezydencji w OKSG.
  • Czynna pomoc przy organizacji krakowskiego GIS Day 2011
  • Wyjazd na konferencję ESRI
  • Kontynuowanie corocznych cyklicznych inicjatyw i wyjazdów

Przed nami stoi wciąż wiele wyzwań:

• Cztery duże projekty naukowo-badawcze, które zainicjowaliśmy.
  • Utrzymywanie w aktualizacji i dbanie o stronę internetową jako naszej wspólnej wizytówki.
  • Zbliżające się obchody 60-lecia działalności KNG
  • Aktualizacja i praca nad historią KNG

Koło Naukowe Geodetów Dahlta to wspólnota osób, taką wspólnotą KNG było przede mną i taką jest dzisiaj.

Życzę powodzenia nowemu Prezesowi.

Prezes KNG
Adam Inglot

Podczas Walnego zebrania wszystkich członków KNG "Dahlta", które odbyło się 9 marca 2011 roku został wybrany nowy Prezes Koła Naukowego Geodetów. W wyniku głosowania tajnego, większością głosów zwyciężył kol. Mirosław Marciniak, obejmując w ten sposób stanowisko prezesa KNG Dahlta.